Profesionální taxi

Ostrava Praha

                                                   777 929 778

Letiště Praha

Největší letiště v České republice

Letiště Praha je největším letištěm v České republice. Jen nedávno se změnil jeho název z letiště Ruzyně na Letiště Václava Havla Praha. Toto nové jméno je poctou prezidentu Václavu Havlovi.

Největší letiště mezi členskými státy Evropské unie

Letiště Praha patří mezi největší mezinárodní letiště v České republice a největší letiště mezi členskými státy Evropské unie. Dokonce v roce 2011 získalo ocenění Award od asociace IATA za nejvíce se rozvíjející letiště na světě. Letiště ročně navštíví okolo 12 milionu lidí, kteří mohou využívat nabídky asi 50 leteckých společností. Ty nabízejí přímé lety do 130 destinací po celém světě. Služby nabízí i 5 pravidelných cargo dopravců a řada dalších společností zajišťuje charterovou přepravu.

Vzdálenost pražského letiště od Ostravy

Letiště Praha je od Ostravy vzdálené kolem 380 kilometrů. To znamená, že na let z Prahy si musíte vyjet o 3 a půl hodiny dříve a nesmíte zapomenout připočítat dostatek času na odbavení na letišti. I přes nutnou časovou rezervu se odlet z Prahy vyplatí. Letiště Praha je moderně vybavené a poskytuje svým klientům maximální pohodlí i přehlednou orientaci v letech. Navíc, mnoho přímých leteckých spojů bez přesedání a čekání.

 

Taxi letiště Praha

  • ideální přeprava při cestě na letiště Praha a zpět
  • vhodné při pracovních cestách do Prahy a zpět
  • možnost během cesty nerušeně pracovat

Kontakt

Taxi Ostrava Praha
Taxi a osobní přeprava

Ostrava

+420 777 929 778
taxi-ostrava-praha@orbi.cz

NONSTOP

Dále by Vás mohlo zajímat

Jaké jsou nejčastější důvody náštěvy Prahy kromě cesty na letiště? Jedete do Prahy kvůli pracovním schůzkám? Do Prahy můžete pohodlně cestovat taxíkem. Jaké jsou výhody cestování taxislužbou z Ostravy do Prahy a zpět? Pro koho je taxi přeprava vhodná?